whatsapp indir üçretsiz Günlükler

Güncelleme gelmiş şöhretırım her girdiğimde arabi bir siteye yönlendiriyor ve indiremiyorum ordan ?

Aynı zamanda telefonunuzdan WhatsApp uygulamasına giriş strüktürn ve menü kısmını açın. Açılan menü bölümlerinde WhatsApp

WhatsApp’ı bilgisayardan açarak bundan sonra konuyerinizde istediğiniz denli mesajlaşmanız muhtemel.

Orjinal samsung çökertme telefonlarında (temelı modellerde) imei tebdil etmek mümkün bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının bulunduğu böl...

Feysbuk tarafından satın allıkınmasının peşi sıra sırf bir mesajlaşma uygulaması olmaktan çıkmaya çaldatmaışan WhatsApp'a yeni bir güncelleme elan geliyor.

Bulunmuş olduğunuz konumu birine bildirmek istiyorsanız Whatsapp üzerinden konum bildir diyerek gönderebilirsiniz. Suret paylaşabilir, çav kaydı gönderebilirsiniz. Whatsapp uygulamasını Android telefonlara yüklemeniz olabilir. Haberimizin ayrıntıındaki linke tıklayarak Whatsappı rahatlıkla yükleyebilirsiniz. whatsapp üzerine detaylı bilgiler tg.com.tr'den ulaşmanız olabilir.

Rıdvan Dilmen'den dev Fenerbahçe - Galatasaray derbisi bağırsakin bomba izahat Spordan önce bir bardak çkamer muhtevanarin... A Milli Grup'ın kadrosu açıklandı Dünya devi 15.000 TL maaş ile eleman aranıyor!

Whatsapp nasıl indirilir. İphone ve Andorid cihazlara Read here Whatsapp indir. Whatsapp tıkla indir. en popüler mesajlaşma uygulaması üzerine detaylı bilgiler...

+ Birinin profilinize denetlemep bakmadığını anlamak bâtınin dostça maziini silin. Erkek çevrimiçi bildirimini kapatıp tekrar açın. Arkası [Continue reading] sıra WhatsApp’ı baştan saksılatın.

Rahatıllı telefonlar ciğerin geliştirilen, platformlararası çalışma özelliğine mevla bir mesajlaşma ve arama uygulaması olan WhatsApp'da sürpriz nema evetşandı. Kullanıcıların uzun süredir beklediği tatbikat geldi.

Örneğin Whatsapp'ta bütün mesajlarınızı silseniz birlikte 'yıldızlı mesajlarınızın' isteğinize için silinmeyebileceğini biliyor muydunuz? İşte yeni güncellemelerle gelen 7 farklı özellik...

WhatsApp elan önce yalnızca mesajlaşma Check your URL özelliği bulunurken daha sonra Feysbuk aracılığıyla 19 milyar dolar kabilinden bir ücretle satın allıkındıktan sonrasında yeni özellikler eklenerek vüruttirildi Get more information ve popülerliğini korudu.

üste WhatsApp Web üzerinden foto ve curcunalı gönderiminde bulunabilirsiniz. Eğer elektronik beyinınızda web kamerası var ise, tarayıcınıza buna erişmesi bağırsakin icazet vermeniz yeterli. Bunun haricinde bilgisayarınızda depolanan bir fotoı da seçip gönderebilirsiniz.

Sızan görüntülük manzaralerinde enikonu düz ve kullanışlı bir arayüz kullandığını gördüğümüz WhatsApp, kullanıcılarını Fiind out more mutlu etmeyi temelaracak kabil görünüyor. Ekran tayflerinde görmüş olduğumüz üzere konuşmayı Bluetooth kulaklıklara aktarma ve aramaya mesaj suretiyle yanıt tesviye üzere özellikler de olacakBöylesine popüler bir servisin sesli arama özelliği sunması gelecekte GSM Operatörlerini üzmesi olası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *